Maratta Carlo - napodobitel (1625 - 1713)
Odpočívající dívčí akt, nesignováno, pastel/papír, 85,5 x 58,5 cm, poškozená malba a rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |